Wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Sulechów
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Sulechów podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- SOŁTYS Wojciech Kajetan - KWW WOJCIECHA SOŁTYSA: 84,05% (7 384 głosów)
- MISZKIEWICZ Piotr - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 15,95% (1 401 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- RÓŻYCKI Sebastian Tomasz: pozycja 1 : 2,34% (538 głosów)
- WOŹNIAK Jolanta Grażyna: pozycja 2 : 2,34% (538 głosów)
- KAMIŃSKI Bernard Franciszek: pozycja 3 : 2,34% (538 głosów)
- BIELAWSKA Aneta: pozycja 4 : 2,34% (538 głosów)
- JURKIEWICZ Filip Romuald: pozycja 5 : 2,34% (538 głosów)
- WALCZAK Marta Anna: pozycja 6 : 2,34% (538 głosów)
- KUTROWSKI Paweł Michał: pozycja 7 : 2,34% (538 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SZELĄG Agnieszka Joanna: pozycja 1 : 3,44% (791 głosów)
- ROZYNEK Jerzy: pozycja 2 : 3,44% (791 głosów)
- SOWIŃSKI Arkadiusz Stanisław: pozycja 3 : 3,44% (791 głosów)
- ANDRZEJEWSKI Łukasz: pozycja 4 : 3,44% (791 głosów)
- DĘBOWA Agnieszka: pozycja 5 : 3,44% (791 głosów)
- SOŁEK Sebastian Michał: pozycja 6 : 3,44% (791 głosów)
- CZEKALSKA Danuta Maria: pozycja 7 : 3,44% (791 głosów)
- ŁOMOĆ Mateusz: pozycja 8 : 3,44% (791 głosów)
- ŻURAWSKA Kinga: pozycja 9 : 3,44% (791 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SOŁTYSA:
- SOŁTYS Wojciech Kajetan: pozycja 1 : 3,62% (833 głosów)
- WOJEWODA Izabela Katarzyna: pozycja 2 : 3,62% (833 głosów)
- MODRZYK Romuald: pozycja 3 : 3,62% (833 głosów)
- GROMIEC Ewa Anna: pozycja 4 : 3,62% (833 głosów)
- SZCZECIŃSKI Tadeusz: pozycja 5 : 3,62% (833 głosów)
- SOŁOWCZUK-PARUCH Paula: pozycja 6 : 3,62% (833 głosów)
- RAJSKI Przemysław Aleksander: pozycja 7 : 3,62% (833 głosów)
- PUCHALSKI Mieczysław Jan: pozycja 8 : 3,62% (833 głosów)
- BAJOR Katarzyna Maria: pozycja 9 : 3,62% (833 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI SULECHOWIANIE:
- JURYK Ewa Barbara: pozycja 1 : 0,89% (204 głosów)
- MIKOŁAJCZYK Przemysław Artur: pozycja 2 : 0,89% (204 głosów)
- WASILEWICZ Rafał: pozycja 3 : 0,89% (204 głosów)
- DOWGUN Marek: pozycja 4 : 0,89% (204 głosów)
- KOLASA Dawid Marcin: pozycja 5 : 0,89% (204 głosów)
- BILON Krystyna Julia: pozycja 6 : 0,89% (204 głosów)
- ZAMOLSKA Krystyna: pozycja 7 : 0,89% (204 głosów)
KOMITET WYBORCZY SULECHOWSKIE STOWARZYSZENIE FORUM:
- RAKOWSKI Roman: pozycja 1 : 1,12% (258 głosów)
- CHYZIAK Zbigniew Piotr: pozycja 2 : 1,12% (258 głosów)
- LECHKI Natalia Karolina: pozycja 3 : 1,12% (258 głosów)
- ADAMCZYK Ireneusz Marek: pozycja 4 : 1,12% (258 głosów)
- MISIURA Teresa: pozycja 5 : 1,12% (258 głosów)
- KOZŁOWSKI Roman Stanisław: pozycja 6 : 1,12% (258 głosów)
- GDAKOWICZ Sylwia Maria: pozycja 7 : 1,12% (258 głosów)
- KOTOWSKI Marcin Wojciech: pozycja 8 : 1,12% (258 głosów)
- JARECKA-CIEŚLAK Romualda Maria: pozycja 9 : 1,12% (258 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA 2050 LUBUSKIE:
- SPRINGER Beata Iwona: pozycja 1 : 0,77% (178 głosów)
- KACZMAR Zbigniew Jan: pozycja 2 : 0,77% (178 głosów)
- DEPTUŁA Marta: pozycja 3 : 0,77% (178 głosów)
- KONDRATOWICZ Tomasz Władysław: pozycja 4 : 0,77% (178 głosów)
- PĘTLEWSKA Magdalena Danuta: pozycja 5 : 0,77% (178 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- MISZKIEWICZ Piotr: pozycja 1 : 2,17% (570 głosów)
- GRESZCZYK Wioletta Aneta: pozycja 2 : 2,17% (570 głosów)
- BARTOSZEWICZ Mateusz: pozycja 3 : 2,17% (570 głosów)
- MAĆKOWSKA Lidia: pozycja 4 : 2,17% (570 głosów)
- WIELOCH Marzena Dominika: pozycja 5 : 2,17% (570 głosów)
- LEKCZYŃSKA Danuta Maria: pozycja 6 : 2,17% (570 głosów)
- NOWAK Tadeusz Edward: pozycja 7 : 2,17% (570 głosów)
- MACKIEWICZ Helena: pozycja 8 : 2,17% (570 głosów)
- MIKA Paweł Łukasz: pozycja 9 : 2,17% (570 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- BRODZIKOWSKI Miłosz Mateusz: pozycja 1 : 3,44% (901 głosów)
- ŚWIATŁY Jacek: pozycja 2 : 3,44% (901 głosów)
- PAWŁOWSKA Ewelina Paulina: pozycja 3 : 3,44% (901 głosów)
- GWARDIAK Daniel Jan: pozycja 4 : 3,44% (901 głosów)
- MISZTOFT Danuta: pozycja 5 : 3,44% (901 głosów)
- OBSZAŃSKI Maciej: pozycja 6 : 3,44% (901 głosów)
- WIŚNIEWSKA Marzena Barbara: pozycja 7 : 3,44% (901 głosów)
- SZARŁATA Karolina Jadwiga: pozycja 8 : 3,44% (901 głosów)
- PAJĄK Radosław: pozycja 9 : 3,44% (901 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SOŁTYSA:
- SZEFNER Wojciech: pozycja 1 : 3,68% (964 głosów)
- MURKOWSKI Radosław: pozycja 2 : 3,68% (964 głosów)
- MAJDECKI Robert: pozycja 3 : 3,68% (964 głosów)
- FRĄCKOWIAK Christiana Wiktoria: pozycja 4 : 3,68% (964 głosów)
- ZDYBEL Grażyna: pozycja 5 : 3,68% (964 głosów)
- STACHOWIAK-SCHREYNER Małgorzata: pozycja 6 : 3,68% (964 głosów)
- ZJAWIN Joanna: pozycja 7 : 3,68% (964 głosów)
- CZUBA Piotr: pozycja 8 : 3,68% (964 głosów)
- LEPKA Artur Jan: pozycja 9 : 3,68% (964 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI SULECHOWIANIE:
- WYKRĘT Ewa: pozycja 1 : 0,84% (221 głosów)
- NOWAK Leszek: pozycja 2 : 0,84% (221 głosów)
- ŁYKO Łukasz Jan: pozycja 3 : 0,84% (221 głosów)
- TOWPIK Dariusz Kamil: pozycja 4 : 0,84% (221 głosów)
- OLSZAŃSKA-TOMCZAK Krystyna: pozycja 5 : 0,84% (221 głosów)
- REKOWSKA Grażyna Maria: pozycja 6 : 0,84% (221 głosów)
- KACZMAR Stanisław: pozycja 7 : 0,84% (221 głosów)
KOMITET WYBORCZY SULECHOWSKIE STOWARZYSZENIE FORUM:
- RERUS Jan Zdzisław: pozycja 1 : 0,68% (177 głosów)
- WRÓBLEWSKA Joanna: pozycja 2 : 0,68% (177 głosów)
- STAŚ Ryszard: pozycja 3 : 0,68% (177 głosów)
- SKROK Artur: pozycja 4 : 0,68% (177 głosów)
- JANAS Jagoda Anna: pozycja 5 : 0,68% (177 głosów)
- MURZICZ Rafał Marek: pozycja 6 : 0,68% (177 głosów)
- PIETRUSIEWICZ Anna Joanna: pozycja 7 : 0,68% (177 głosów)
- WIERZBOWSKI Leszek Tadeusz: pozycja 8 : 0,68% (177 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA 2050 LUBUSKIE:
- OSTYNOWICZ Katarzyna Anna: pozycja 1 : 0,72% (190 głosów)
- JÓŹWIAK Tomasz: pozycja 2 : 0,72% (190 głosów)
- KNEFEL-PIRSCH Justyna: pozycja 3 : 0,72% (190 głosów)
- SZLACHETKO Jarosław Krzysztof: pozycja 4 : 0,72% (190 głosów)
- BRÓWKA Małgorzata: pozycja 5 : 0,72% (190 głosów)
- FABIA Marcin: pozycja 6 : 0,72% (190 głosów)
- WALOCH Natalia Hanna: pozycja 7 : 0,72% (190 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- JAGODZIŃSKA-KOCHANIAK Krystyna Anna: pozycja 1 : 1,65% (408 głosów)
- ZIOBROWSKI Romuald: pozycja 2 : 1,65% (408 głosów)
- PODKALICKA Regina Teresa: pozycja 3 : 1,65% (408 głosów)
- PIETKIEWICZ Waldemar: pozycja 4 : 1,65% (408 głosów)
- WRÓBLEWSKI Leszek Henryk: pozycja 5 : 1,65% (408 głosów)
- JAGAS Ewa: pozycja 6 : 1,65% (408 głosów)
- BUKOWSKI Romuald: pozycja 7 : 1,65% (408 głosów)
- RYŚ Janusz: pozycja 8 : 1,65% (408 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- POKŁAD Przemysław Antoni: pozycja 1 : 2,43% (602 głosów)
- MUSIAŁEK Elżbieta Krystyna: pozycja 2 : 2,43% (602 głosów)
- MORGOWSKI Adrian: pozycja 3 : 2,43% (602 głosów)
- JASIŃSKI Piotr Tadeusz: pozycja 4 : 2,43% (602 głosów)
- ŁUKASIK Katarzyna: pozycja 5 : 2,43% (602 głosów)
- SZEWCZYK Jacek Marek: pozycja 6 : 2,43% (602 głosów)
- MATUSZEWSKA Małgorzata Jolanta: pozycja 7 : 2,43% (602 głosów)
- ANDRZEJEWSKI Paweł: pozycja 8 : 2,43% (602 głosów)
- RAKUCKA-PAJĄK Barbara: pozycja 9 : 2,43% (602 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SOŁTYSA:
- BODNAR Piotr: pozycja 1 : 4,61% (1 142 głosów)
- KASZA Krzysztof: pozycja 2 : 4,61% (1 142 głosów)
- MIKULSKA-JAROSZKIEWICZ Magdalena Czesława: pozycja 3 : 4,61% (1 142 głosów)
- PILARZ Michał: pozycja 4 : 4,61% (1 142 głosów)
- FRĄTCZAK Maria Anastazja: pozycja 5 : 4,61% (1 142 głosów)
- DUCZMIŃSKI Michał Piotr: pozycja 6 : 4,61% (1 142 głosów)
- MACIEJEWSKA Katarzyna Wioleta: pozycja 7 : 4,61% (1 142 głosów)
- RABCEWICZ Aneta Bernadeta: pozycja 8 : 4,61% (1 142 głosów)
- CUKROWSKI Artur: pozycja 9 : 4,61% (1 142 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI SULECHOWIANIE:
- KOŁAKOWSKI Wiesław: pozycja 1 : 1,48% (367 głosów)
- ZAMIARA Izabela Katarzyna: pozycja 2 : 1,48% (367 głosów)
- DOMINIAK Ryszard Jan: pozycja 3 : 1,48% (367 głosów)
- MARCINKIEWICZ Rafał Marek: pozycja 4 : 1,48% (367 głosów)
- BORKOWSKA Anna Bernadeta: pozycja 5 : 1,48% (367 głosów)
- WOROSZ Damian: pozycja 6 : 1,48% (367 głosów)
- ZWOLAK Paulina: pozycja 7 : 1,48% (367 głosów)
- RACZYŃSKI Rafał Robert: pozycja 8 : 1,48% (367 głosów)
KOMITET WYBORCZY SULECHOWSKIE STOWARZYSZENIE FORUM:
- WILCZYŃSKI Roman: pozycja 1 : 1,27% (314 głosów)
- GRZESZYŃSKI Czesław Stefan: pozycja 2 : 1,27% (314 głosów)
- WŁOCH Agnieszka: pozycja 3 : 1,27% (314 głosów)
- NIEDŹWIEDZKI Norbert Józef: pozycja 4 : 1,27% (314 głosów)
- KOZAK Monika Natalia: pozycja 5 : 1,27% (314 głosów)
- SOBCZAK Damian Roman: pozycja 6 : 1,27% (314 głosów)
- WOŹNICZKA Katarzyna: pozycja 7 : 1,27% (314 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA 2050 LUBUSKIE:
- WŁOCH Tomasz Przemysław: pozycja 1 : 0,45% (111 głosów)
- TOMCZYK Monika: pozycja 2 : 0,45% (111 głosów)
- WIECZOREK Sylwester: pozycja 3 : 0,45% (111 głosów)
- NOWAK Anna Kamila: pozycja 4 : 0,45% (111 głosów)
- KRĘCISZ Mateusz: pozycja 5 : 0,45% (111 głosów)
- KUCZYŃSKA Danuta Jadwiga: pozycja 6 : 0,45% (111 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Zastrzeż PESEL - Pismak przeciwko oszustom
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?